S čím Vám můžu pomoci?

Hypotéky a úvěry - Finance Prokeš
Hypotéky a úvěry - Finance Prokeš

Úvěry a hypotéky

Vlastní bydlení, auto, nebo cokoliv jiného se dá dnes pořídit buď za hotové, nebo na splátky. Vždy je dobré si projít možnosti s někým zkušeným a zvolit tu nejoptimálnější a nejbezpečnější cestu. Případně se dají již sjednané a nevýhodné půjčky konsolidovat.

Investice a spoření

Nejlepší peníze jsou ty, které pracují za nás. Samozřejmě vše musí odpovídat potřebám klienta, stejně jako jeho schopnostem nést rizika. Proto mám k dispozici jak konzervativní nástroje (spořící účty, termínované vklady, stavební spoření), tak dynamické investiční nástroje (doplňkové penzijní spoření, dluhopisy, akcie, podílové a indexové fondy, investice do zlata a drahách kovů, investiční certifikáty). Optimální výběr a nastavení portfolia podle cílů klienta, je základním předpokladem k jejich naplnění.

Investice a spoření - Finance Prokeš
Investice a spoření - Finance Prokeš
Životní a úrazové pojištění - Finance Prokeš
Životní a úrazové pojištění - Finance Prokeš

Životní a úrazové pojištění

Investování, půjčky, spoření, cíle, nemůžou fungovat, když nemyslíme na zadní vrátka. Proto pracuji u životního pojištění s daty z ČSÚ a ČSSZ. Díky tomu, mí klienti přesně ví, s čím mohou počítat v případě nenadálého zdravotního problému. 

Pojištění majetku a odpovědnosti

Postavíme, nebo koupíme nemovitost za miliony korun, ale často je nám za těžko ji dobře pojistit. Proto s klienty konzultuji, jak dobře zajistit jejich majetek, aby nebyl podpojištěný a zároveň neplatili nesmyslně vysoké pojistné, když to není třeba. 

Stejně tak díky novému občanskému zákoníku ručíme za jakoukoliv škodu, kterou někomu druhému způsobíme. Proto by pojištění odpovědností měla být základním kamenem, při zajištění bezpečí pro celou rodinu.

Pojištění majetku a odpovědnosti - Finance Prokeš
Pojištění majetku a odpovědnosti - Finance Prokeš
Povinné ručení a havarijní pojištění - Finance Prokeš
Povinné ručení a havarijní pojištění - Finance Prokeš

Povinné ručení a havarijní pojištění

Ze zákona musíme každé auto být pojištěné. Dávno už nestačí, minimální zákonné limity u povinného ručení na 35 mil. Kč. Navíc tyto produkty jsou pro pojišťovny dlouhodobě ztrátové, takže ceny na nich rostou každý rok. Z těchto důvodů je důležité si podrobně rozebrat, jak bude vozidlo využíváno a mnohdy se dá díky zdánlivé drobnosti snížit cenu na takovou sumu, o které klient ani nesnil.

Pojištění podnikatelů

Podnikání není procházka růžovým sadem a je dobré mít zajištěná rizika, která živnostníkům i firmám hrozí. Pomáhám klientům pojistit majetek, odpovědnost a vše co se dá, aby se mohli v klidu soustředit na to, v čem jsou dobří. Nemusí tak přemýšlet o nástrahách, které na ně mohou číhat.

Pojištění podnikatelů - Finance Prokeš
Pojištění podnikatelů - Finance Prokeš
Likvidace pojistných událostí - Finance Prokeš
Likvidace pojistných událostí - Finance Prokeš

Pomoc s prodejem Vaší nemovitosti

Díky naší realitní kanceláři SMS Reality, jsem schopný klientům pomoci s prodejem, či pronájmem jejich nemovitosti. Mají tak profesionální servis zahrnující kompletní realitní poradenství, které napomáhá klientům prodat, či pronajmout nemovitost za vyšší cenu, než když by ho realizovali po vlastní ose. 

Cestovní pojištění - Finance Prokeš
Cestovní pojištění - Finance Prokeš

Likvidace pojistných událostí a právní ochrana klienta

Když nastane pojistná událost, pojišťovny dělají vše pro to, aby nemuseli plnit. Proto mí klienti můžou využívat odborné právní zastoupení, aby dostali opravdu to, na co mají nárok.


Prodej nemovitostí - Finance Prokeš
Prodej nemovitostí - Finance Prokeš

Cestovní pojištění

Nikdo z nás si nechce kazit dovolenou, na tož pracovní cestu v zahraničí. Proto je dobré mít partnera, který Vám pomůže při zdravotních problémech, se škodou, kterou někomu v zahraničí způsobíte, u zpožděného letu, nebo ztracených zavazadlech. 

Měnové konverze

Podnikáte v zahraničí, investujete v cizích měnách, nebo jen rádi cestujete po světě? Pak potřebujete pravidelně měnit České koruny za jiné měny. I k tomuto mám nástroje, které Vám ušetří nemalé prostředky.  

Měnové konverze - Finance Prokeš
Měnové konverze - Finance Prokeš