Kdo jsem?

Od narození bydlím v Brně a zde mám i kancelář a většinu klientů. Financím jsem se začal věnovat v létě 2015, při studiu vysoké školy. Po jejím zdárném absolvování, jsem pokračoval a zatím jsem nenašel lepší a smysluplnější povolání, kterým bych se mohl a chtěl živit.

Po celou dobu spolupracuji s SMS Finance a.s. Našel jsem zde partnera, na kterého se mohu spolehnout. Díky této společnosti můžu svým více než 300 klientům zařídit komplexní servis, šitý přímo jim na míru. Zároveň tak můžu spolupracovat s většinou bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností na trhu.

Nikdy jsem neměl ambice tvořit tým lidí a být manažerem. Naopak, soustředím se na své klienty a maximálně se věnuji jejich potřebám a přáním.

Vzdělávat se musíme celý život a v mém obou toto platí dvojnásob. Stíhat dnešní rychlou dobu a nezůstat na místě je asi to nejtěžší. I proto jsem složil v dubnu 2023 zkoušku, v rámci European Financial Planning Association (EFPA) a zařadil se v té době po bok necelých 250 poradců v ČR, s prestižním titulem European Financial Advisor.

Jan Prokeš